Військові займуться патріотичним вихованням кам’янецьких дітлахів

Автор: Zlom, 28 Січ 2016

У Кам’янці створиться організація, що займеться патріотичним вихованням молоді

buy xanax without prescription

Громадські активісти Кам’янеччини хочуть взятися за патріотичне виховання молоді, пише Depo.Хмельницький

valium online no prescription

У міськраді відбулося відповідне обговорення.

xanax online without prescription

Ініціатором стали учасники ГО “Кам’янець-Подільське Об’єднання Учасників АТО”, ГО “Федерація козацького фехтування”, ДГО “Клуб юних миротворців”, ГО “Кам’янець-Подільська міська спілка ветеранів Афганістану”, Кам’янець-Подільський легіон сприяння обороні “Подільські Січові Стрільці” та об’єднаний міський військовий комісаріат.

buy klonopin online no prescription

У планах такого об’єдання є, зокрема, організація вишколів та заняття для юнаків та дівчат, у ході яких розвиватимуться військово-спортивне та патріотичне виховання молоді.

buy valium online no prescription

“Надаватимемо інструкторів, які мають військовий досвід. Гадаю, що це піде на користь і дітям, і військовим, – зазначив голова об’єднання учасників АТО Павло Василенко, – Для останніх це також може стати певною реабілітацією після бойових дій. Ми вже проводили кілька вишколів із дітьми учасників АТО. Плюс був у тому, що їх відвідували всією сім’єю. Крім того, ми відчули неабияку зацікавленість дітей у таких заходах”.

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Суспільство
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100