Авіація допоможе Кам’янцю з туристами

Автор: Zlom, 02 Лют 2016

Кількість туристів у Кам’янці-Подільському може зрости завдяки авіації.

buy xanax without prescription

“Питання, що обговорювалися на форумі вкрай актуальні і для нашого міста, адже аеропорт у Чернівцях відкриває великі можливості перед Кам’янцем, саме в сфері залучення іноземних туристів. До того ж на зустрічі були присутні представники провідних туристичних агентств та готельного бізнесу, аеропорту “Сучава” і найвідоміших міжнародних авіакомпаній , серед яких – “Turkish Airlines”, “YanAir”, “Урга”, “Україна-Аероальянс”, – каже заступник міського голови Вадим Савчук, що брав участь у форумі.

valium online no prescription

Посадовець зустрівся з чернівецьким мером для обговорення Подільсько-Буковинського туристичного кластеру.

xanax online without prescription

Обговорили на форумі і питання малої авіації, що теж актуально для Кам’янця, адже нещодавно в місті почали працювати над відновленням аеропорту, який наразі може приймати маломірні судна, передаєDepo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Кам’янець-Подільської міськради.

buy klonopin online no prescriptionbuy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Влада
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100