У Кам’янець-Подільському районі селяни відмовляються декомунізовувати населений пункт

Автор: Zlom, 04 Лют 2016

Жителі Жовтневого, що на території Кам’янець-Подільського району, навідріз відмовилися перейменовувати своє село, хоч цього вимагає закон про декомунізацію.

buy xanax without prescription

Тут вже неодноразово проводили громадські слухання. Але селяни твердо стоять на своєму. Їх підтримали депутати Слобідко-Кульчиєвецької сільської ради, до якої входить Жовтневе, повідомляє  Незалежний громадський портал

valium online no prescription

Захищає інтереси громади і сільський голова Руслан Нестеров.

xanax online without prescription

“Розумію, що законодавство потрібно виконувати. Але не можу йти проти думки людей. Я їх підтримуватиму”, – каже посадовець.

buy klonopin online no prescription

Утім, згідно із законодавством, якщо орган місцевого самоврядування не прийняв рішення про перейменування назв географічних об’єктів, що містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, таке рішення у формі постанови приймає центральна влада у тримісячний термін, з урахуванням вимог законодавства, пропозицій громадськості, науковців та рекомендацій Українського інституту національної пам’яті.

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Влада
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100