У Кам’янці-Подільському нічні маршрутки курсуватимуть до 24:00. Вартість проїзду – 7 грн

Автор: Zlom, 04 Лют 2016

Nochnye_marshrutkiВ прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради заступник міського голови Сергій Бабій підвів підсумки тестового режиму роботи «нічних маршруток» у місті. Загалом, за 10 днів в період з 22:00 до 1:00, по трьох маршрутах перевезено 2 тисячі 24 пасажира. Було здійснено 148 рейсів. Найменше людей користувалося нічними маршрутками з 24:00 по 1:00: в середньому за оборотний рейс їхало 5 чоловік.

buy xanax without prescription

В міській раді визнають, що це був найгірший час для тестового режиму роботи(погана погода, період свят, канікули в закладах освіти), водночас там задоволені результатом.

valium online no prescription

За словами Сергія Бабія, вже цього четверга, 4 лютого на засідання виконавчого комітету буде винесено пропозицію по продовженню роботи маршрутних таксі у вечірній час. Пропонується, що шість маршруток і надалі курсуватимуть по трьом напрямкам(№1, 4,6), однак вже з 22:00 по 24:00. «Технічна накатка» розпочнеться 9 лютого і триватиме два місяці. Графік руху автобусів залишиться тим же, що діяв під час тестового періоду, маршрут №6 і надалі пролягатиме через залізничний вокзал.

xanax online without prescription

Найближчі два місяці вартість проїзду в нічний час буде збільшено вдвічі – до 7 гривень. Одразу після рішення виконкому розпочнеться процедура обґрунтування ціни, після цього відбудуться громадські слухання.

buy klonopin online no prescription

Паралельно з «накаткою» в міській раді розроблятимуться умови майбутнього конкурсу для перевізників, що бажають працювати у нічний час. В ньому зможуть взяти участь всі бажаючі приватні перевізники.

buy valium online no prescriptionxanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Влада
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100