У Кам’янці-Подільському на п’яти гектарах хочуть відновити зону відпочинку

Автор: Zlom, 05 Лют 2016


Під час засідання виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради члени виконкому прийняли рішення про оголошення конкурсу на відтворення зони відпочинку річки Смотрич. Мова йде про очищення каньйону річки Смотрич біля Старого міста.

buy xanax without prescription

Директор департаменту житлово-комунального господарства міськради Олександр Бабчинський нагадав усім присутнім історію створення міської зони відпочинку у 1957 році, яка включала в себе пляж, водну станцію, прокат човнів. Також прозвучала теза, що в Хмельницькому пляж є, а у Кам’янці-Подільському – немає.

valium online no prescription

Наразі не йде мова про певного підприємця, який готовий взятись за благоустрій території розміром у 5 гектарів. Ймовірніше, ділянку буде розділено на сектори, які відновлюватимуть декілька підприємців. Щоправда, роботи відбуватимуться за одним загальним проектом.

xanax online without prescription

Також в рамках реконструкції зони відпочинку планується відновити греблю, сходи в парк, влаштувати якісні під’їзди та підняти рівень води у річці Смотрич.

buy klonopin online no prescriptionbuy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Відпочинок,Влада,ЖКГ,Туризм
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100