Кам'янець-Подільський Портал актуальних новин "ВЖЕ інфо" » Шляхами кобзарів

Шляхами кобзарів

Автор: Veronika, 06 Сер 2010

6 серпня у приміщеної Кам’янці-Подільської дитячої музичної школи ім. Ф. Ганіцького відбувся незвичайний концерт, який можуть оцінити лише справжні поціновувачі мистецтва та патріоти. У рамках Всеукраїнського благодійного туру «Шляхами кобразів» до міста завітав відомий кобзар, рівних якому одиниці в світі, заслужений артист України Віктор Мішалов. Програма його виступу складалася з автентичних та сучасних творів, написаних спеціально для бандури. Серед них і думи, і кобзарські пісні та танці. Як не дивно, але серед творів були і англомовні. Як пояснює сам автор, такі твори з’явилися через те, що у більшості своїй він виступає перед англомовними слухачами, до яких також хоче донести всю глибину нашого національного інструменту.

buy xanax without prescription

Концерт організовано товариством Українського козацтва ім. І. Богуна в Австралії за підтримки Міністерства культури і туризму України, Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна – Світ», Центру національних культур.

valium online no prescription

Кошти зібрані на благодійному концерті будуть зараховані до фонду щорічної стипендії «Любіть Україну», засновником якої є Товариство українського козацтва ім. І. Богуна в Австралії.

xanax online without prescription

Окрім його творчості, надзвичайно цікавою є і постать Віктора Мішалова – бандуриста, дослідника кобзарства, композитора, диригента. Народився пан Віктор у Сіднеї (Австралія). Зараз він проживає у Торонто, де керує власною капелою бандуристів, яка складається з 50 хлопців. Наступного року колектив відзначатиме своє 20-ліття. Можливо, приїде з концертами в Україну. Також митець працює над багатьма цікавими проектами. Минулого року захистив кандидатську дисертацію в Харкові, зараз готує монографію. У планах є видавництво підручника з виконання дум, а також видання творів Г.Хоткевича.

buy klonopin online no prescription

Зі слів заступника міського голови Олега Демчука стало відомо, що пан Мішалов 20-років назад вже був у Кам’янці-Подільському зі своїм концертом. Ще однією цікавою сторінкою з його життя є те, що він був одним з організаторів першого фестивалю «Червона Рута», який проводився в Чернівцях.

buy valium online no prescription

Від австралійського товариства грамотами нагороджено Олега Демчука та Василя Товкайла за сприяння у організації концерту.

xanax online without prescriptionbuy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Культура
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100