18 жовтня – День боротьби з торгівлею людей. Як запобігти цьому явищу?

Автор: Veronika, 16 Жов 2010

У свідомості більшості людей рабство та торгівля людьми є виключно пережитком далекого минулого, про яке доводиться згадувати лише з підручників історії. Проте це не так, згідно з офіційними даними, 12 млн. людей по всьому світі зараз перебувають в рабстві – сексуальному, або ж важко працюють на експлуататорів.
31 серпня цього року на засіданні генеральної Асамблеї ООН офіційно оголошено про початок здійснення глобального плану дій ООН по боротьбі з торгівлею людьми.

buy xanax without prescription

Євросоюз та рада Європи вже зараз розпочали роботу по попередженню цього ганебного явища, особливо серед дітей.
14 жовтня у Кам’янці-Подільському відбувся семінар, учасниками якого стали понад 50 вчителів-методистів зі всієї України, які приїхали, щоб обмінятися досвідом по проведенню уроків з питань попередження торгівлі людьми, кіберзлочинності та інших форм насильства. Захід організовано Міністерством освіти і науки України у співпраці з проектом Ради Європи «Зміцнення і утвердження прав жінок і дітей в Україні». Проект фінансується спільно Європейським союзом та радою Європи.
За даними МВС України, у 2009 році було зареєстровано 332 випадки продажу людей у рабство. А за останні 18 років жертвами торгівлі людьми стали 100 тисяч українців. Україні вважається джерелом, транзитним пунктом та в меншій мірі – країною призначення для чоловіків, жінок та дітей, яких незаконно перевозять з метою продажу задля сексуальної експлуатації та примусової праці.
Кам’янець-Подільський як місто проведення семінару обраний не випадково, адже воно є містом освітян та студентів. Третина населення – молодь, тому ці питання є вкрай актуальними. Загалом у рамках проекту, який реалізується з вересня 2008 року, охоплено понад 400 учасників та майже 800 фахівців у царині дитячого виховання.
Учасниками семінару стали Данута Вішнєвська-Казалс – керівник підрозділу з торгівлі людьми та сексуальної експлуатації, Генеральний директорат з прав людини та юридичних питань Ради Європи, Алла Середницька – начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН України, Дорота Пудзяновська – координатор-юрист, Департамент міжнародних зв’язків, Хельсінська фундація з прав людини та інші.

valium online no prescriptionxanax online without prescription buy klonopin online no prescription buy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Суспільство
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100