Систему подання оголошень змінено

Відтепер читачі самостійно можуть створювати та розвивати сайт додаючи власноруч новини.

Наразі всі новозареєстровані користувачі отримуватимуть статус “Вкладника”. В повноваження Вкладника входить можливість створення нових публікацій, які будуть відправлені на модерацію адміністратором. Після модерації (у разі відповідності правилам написання публікацій) публікацію буде опубліковано. Вже зареєстрованим користувачам необхідно подати заявку в довільній формі на електронну пошту zlom1985@gmail.com для отримання статусу “Вкладник”.

Наразі у Вкладників немає повноважень додавати медіафайли, щоб розмістити фотографію або ж інший медіафайл надішліть його на електронну пошту одного із адміністраторів сайту (zlom1985@gmail.com або vzheinfo@gmail.com) вказавши, до якої публікації додається медіафайл.

Щоб отримати статус “Автор”, в повноваження якого входить публікація текстів без попереднього узгодження адміністратором та можливість самостійного завантаження медіафайлів, необхідно подати заявку в довільній формі на електронну пошту zlom1985@gmail.com (але не раніше наявності хоча б двох вже опублікованих публікацій в статусі “Вкладник”). У разі грубого порушення правил написання публікацій Автора буде позбавлено його повноважень.

Для створення публікації користувачеві необхідно зайти в панель керування https://novini.net.ua/wp-admin та в розділі “Публікації” створити бажану публікацію.

Для написання публікацій забороняються медіафайли та тексти, які містять інформацію:

– відверто комерційного характеру та призначення;

– порнографічного або еротичного змісту;

– що містить заклики до порушення чинного законодавства України

Список може бути змінено та доповнено адміністраторами сайту без попереднього узгодження з авторами.