Кам’янець-Подільський увійшов до списку восьми міст, що отримають кредит для модернізації систем теплопостачання. Кошти під 0,002% надає Міжнародний банк реконструкції та розвитку.

За кредит змагалось близько 150 міст. Кам’янцю вдалось увійти до списку переможців через позитивний звіт комісії по освоєнню першого кредиту. Загалом місто отримає 15,6 млн. доларів від МБРР. Розрахуватись за позику Кам’янець має за 17 років, до того ж п’ять перших років – це «кредитні канікули». Українські ж банки надають такі кредити під 25% річних повідомив в коментарі “Незалежному громадському порталу” Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич.

Гендиректор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук додав, що за ці кошти планується облаштувати індивідуальні теплові пункти, що охоплять 67 житлових будинків, замінити близько 8 кілометрів мереж(гарантія – 40-45 років),збудувати нову теплоелектростанцію біля колишньої тютюнової фабрики. За словами Михайла Сімашкевича, для реконструкції старої ТЕС необхідно було близько 1 млрд. грн. Саме тому прийнято рішення збудувати нову станцію «з нуля». Це дасть змогу значно збільшити економію та виробляти власну електроенергію. До кінця 2016 року в новій ТЕС повинні запустити перший твердопаливний котел, а 2017 рік – термін здачі станції в експлуатацію.

Наразі вже оголошено тендер на проведення цих робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *