1 лютого відбулося відкриття котельні по вулиці Жукова, яка працюватиме на твердопаливних котлах.

В офіційному відкритті взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови Хмельницької ОДА Василь Процюк, міський голова Михайло Сімашкевич та депутати міськради.

«Сьогодні маємо робити все можливе, щоб якомога менше використовувати газу та купувати його у східного сусіда. Переваги переходу на альтернативне паливо повинні насамперед відчути люди», – зазначив перший заступник голови Хмельницької ОДА Василь Процюк.

Після урочистого перерізання стрічки, гостям продемонстрували роботу котельні та бункера, в якому зберігатиметься сировина, яка виробляється одразу ж на місці.

Переобладнаний котел потужністю 6 МВт працюватиме на твердому паливі (трісці деревини) і заміщуватиме споживання газу на 1,7 млн. м. куб. в рік. Вартість споживання такого об’єму природного газу сягає близько 14 млн. 600 тис. грн., тоді як вартість твердого палива становить близько 10 млн. грн.. Тож, завдяки реконструкції, економія на виробництві тепла котельнею сягне близько 5 млн. грн..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *