Сімейні лікарі виграли 10 тис грн

Автор: Veronika, 04 Сер 2014

Члени асоціації “Сімейних лікарів” Кам’янця-Подільського в черговий раз виграли грант на 10 000 грн. для реалізації проекту “Здолаємо біль разом” в конкурсі “Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги: “Паліативнна допомога – справа кожного!”

buy xanax without prescription

Конкурс оголошено Міжнародним фондом “Відродження” у рамках Програмної ініціативи “Громадське здоров’я”

valium online no prescription

До участі було запрошено представників громадських організацій з усіх областей України, що реалізують програми зменшення шкоди та програми паліативної допомоги, а також представників аналітичних центрів і наукових інститутів, що домагають підзвітності та прозорості влади шляхом моніторингу бюджетів або реалізують антикорупційні ініціативи.

xanax online without prescription

Для довідки: Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів із невиліковними захворюваннями та членів їхніх родин шляхом запобігання та полегшення страждань невиліковно хворої людини.

buy klonopin online no prescriptionbuy valium online no prescription xanax online without prescription buy valium online no prescription buy tramadol online without prescription buy tramadol without prescription xanax online no prescription buy xanax without prescription ambien online without prescription
Опубліковано в: Медицина
Відгуків немає

« Коментарі

Коментарі поки-що відсутні.

Нажаль, коментарі закриті.

Rambler's Top100