Управління освіти та науки Кам’янець-Подільської міської ради запропонувало новий варіант вирішення проблеми черг в дитячі садки.

Для цього розпочато новий проект “Електронна черга в ДНЗ”.

Над впровадженням цього проекту працювала робоча група фахівців з числа працівників управління освіти і науки та освітніх закладів і сьогодні проект на стадії завершення.

Електронна реєстрація дітей в дошкільні заклади нашого міста дасть можливість впорядкувати чергу на влаштування дітей в ДНЗ та змогу розвантажити дошкільні навчальні заклади центрального мікрорайону.

Електронна реєстрація вирішує ще ряд завдань, зокрема облік дітей мікрорайону, облік дітей, що випускаються з ДНЗ, наявну картину наповнення груп у дитсадках. Батьки матимуть можливість зареєструвати дитину з моменту її народження.

Черга на влаштування в дошкільні заклади формується з дітей, які досягли 2-х річного віку.

Важливим моментом є те, що батьки мають право вільного вибору одного дошкільного навчального закладу. Слід зазначити, що інформація охороняється та обробляється відповідно до «Закону про захист персональних даних», персональні дані є захищеними від публічного доступу. Батьки отримують персональний код для відстеження руху черги дитини.

Зареєструвати дитину, батьки матимуть можливість, заповнивши відповідну форму у реєстратора управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.