У селі Слобідка-Кульчієвецька, що на Кам’янечинні, двадцять першу річницю незалежності України відзначили по-спортивному. 

24 серпня тут було офіційно відкрито нове футбольне поле, яке своїми розмірами відповідає стандартом і у майбутньому має стати центром спортивного життя цього приміського села.

А загалом це вже 35 футбольне поле у Кам’янець-Подільському районі.

На перший погляд, не так багато потрібно докласти зусиль, щоб у кожному селі був облаштований подібний спортивний майданчик, щоб сільська молодь могла тренуватися, розвивати свої спортивні здібності. Але, як показує досвід Слобідки-Кульчієвецької, легко це лише на перший погляд.

Ідея облаштувати на території колишнього тракторного стану повноцінне футбольне поле виникла ще у 2006 році, тоді ж і розпочато роботу. Проте знадобилося цілих шість років, щоб символічну червону стрічку таки було перерізано. Попри численні перешкоди, втіленню в життя цієї ідеї посприяв невичерпний ентузіазм мешканців цього села та зокрема, теперішнього сільського голови Руслана Нестерова, який пообіцяв зробити тут футбольне поле,  будучи ще депутатом місцевої ради.

24 серпня символічну червону стрічку нового поля перерізали начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Дорож, сільський голова Руслан Нестеров, настоятель місцевого храму отець Валерій та один із ініціаторів будівництва цього поля та безпосередній організатор робіт Сергій Боднар.

Після цього було вручено грамоти та подяки від Кам’янець-Подільської районної ради та Слобідо-Кульчієвецької сільської ради всім тим небайдужим людям, які долучалися до будівництва нового футбольного поля.

«Я не буду загадувати про те, щоб з цього поля розпочинали свою кар’єру майбутні зірки футболу, але я дуже хочу, щоб цей майданчик став осередком спортивного життя нашої громади, щоб наші діти мали, де проводити своє дозвілля, гартувати своє тіло та дух», – сказав у вітальному слові Руслан Нестеров.

Одразу ж після освячення нового футбольного поля, тут відбувся перший матч між місцевою командою  «Слобідка 1789» та збірною ветеранів Кам’янець-Подільського району.

Виконком Слобідо-Кульчієвецької сільської ради висловлює подяку всім тим, хто долучився до облаштування футбольного поля, зокрема, першому заступнику голови РДА Ніні Фабіянській, Петру Андруховичу, Сергію Боднару, Олександру Боднару, Вадиму Буратинському, Сергію Гунчаку, Олександру Онищуку, Анатолію Боднару, Олексію Пауру, Анатолію Ткачуку, Дмитру Кравцю, Анатолію Гуківському, Георгію Грубі та багатьом іншим.