У Кам’янці-Подільському вже третій рік поспіль триває капітальний ремонт частини вул. Чехова.

Ця проблема неодноразово піднімалася на різних рівнях, не стало винятком і сьогоднішнє пленарне засідання сесії міської ради. Під обговорення роботи департаменту ЖКГ за минулий рік вулицею Чехова зацікавилися депутати Притуляк та Слободян, яких цікавило, які зараз там роботи проводяться і чи поніс хтось покарання за те, що був виконаний неякісний проект, що призвело до того, що довелося припинити роботи та повернути кошти в обласний бюджет.

За словами Сергія Бабія, покарання ніхто не поніс, навіть у вигляді догани, а навпаки – влада зробила висновки з цього випадку, що позитивно вплине на якість майбутньої дороги. Зокрема, туди планують провести світло та зробити зливову каналізацію, яка там була повністю відсутня. Зокрема, наразі там будують систему зливової каналізації і чиновник переконаний, що зима цьому зовсім не перешкода.

У 2013 році дорогу обіцяють нарешті завершити і вона буде відповідати всім сучасним стандартам, бо спочатку її реконструкція розпочалася за проектом, який розроблений на основі ГОСТів 1956 року.

Також Валерій Слободян підняв ще одну важливу проблему – у Кам’янці-Подільському немає жодного ліцензованого спеціаліста-дорожника. Тому у нас фактично немає кому слідкувати за якістю проектів та виконанням робіт. Таку ситуацію потрібно терміново вирішувати, бо дороги це одна із основних проблем нашого міста.

Міський голова Михайло Сімашкевич дав доручення за два тижні напрацюванні спеціальної групи, яка б фахово займалася дорожніми питаннями.