В прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради заступник міського голови Сергій Бабій підвів підсумки тестового режиму роботи «нічних маршруток» у місті. Загалом, за 10 днів в період з 22:00 до 1:00, по трьох маршрутах перевезено 2 тисячі 24 пасажира. Було здійснено 148 рейсів. Найменше людей користувалося нічними маршрутками з 24:00 по 1:00: в середньому за оборотний рейс їхало 5 чоловік.

В міській раді визнають, що це був найгірший час для тестового режиму роботи(погана погода, період свят, канікули в закладах освіти), водночас там задоволені результатом.

За словами Сергія Бабія, вже цього четверга, 4 лютого на засідання виконавчого комітету буде винесено пропозицію по продовженню роботи маршрутних таксі у вечірній час. Пропонується, що шість маршруток і надалі курсуватимуть по трьом напрямкам(№1, 4,6), однак вже з 22:00 по 24:00. «Технічна накатка» розпочнеться 9 лютого і триватиме два місяці. Графік руху автобусів залишиться тим же, що діяв під час тестового періоду, маршрут №6 і надалі пролягатиме через залізничний вокзал.

Найближчі два місяці вартість проїзду в нічний час буде збільшено вдвічі – до 7 гривень. Одразу після рішення виконкому розпочнеться процедура обґрунтування ціни, після цього відбудуться громадські слухання.

Паралельно з «накаткою» в міській раді розроблятимуться умови майбутнього конкурсу для перевізників, що бажають працювати у нічний час. В ньому зможуть взяти участь всі бажаючі приватні перевізники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *