Одним із питань порядку денного пленарного засідання сорок четвертої сесії міської ради було внесення змін та доповнень до міського бюджету.

ВЖЕ неодноразово повідомлялося про те, що у 2013 році ситуація з наповненням міської казни просто катастрофічна – коштів не вистачає навіть на так звані захищені статі.

Це сьогодні підтвердила начальник фінансового управління Олександра Шевчук, яка під час доповіді із зазначеного питання сказала, що міський бюджет виконується лише на 88%, тому навіть, щоб виплатити заробітну плату доводиться брати довготривалі та короткотривалі позики в казначействі.

Наразі найболючіше питання – не вистачає коштів на медикаменти та харчування для хворих. Шляхом перекидання коштів від інших розпорядників, вдалося віднайти 150 тис. грн на ліки на вересень, а от 70 тис. грн на харчування так і не знайшли, тому питання залишається відкритим.

Дмитро Васильянов сказав, що є два варіанти – або з 1 вересня повністю закривати лікарняну їдальню, або виділені кошти розділити на 2 частини.

Депутати ж спробували піти третім шляхом – звернутися з листами до сільгоспвиробників, щоб ті виділили продукти для хворих.