У Кам’янці-Подільському завершується підготовка до нового конкурсу на право здійснювати пасажирські перевезення.

Визначено, що конкурс проведуть 14 грудня.

Після цієї дати ще буде 10 днів на оформлення документів та оскарження рішення конкурсної комісії, і фактично перед Новим роком у місті повинні з’явитися нові маршрутки (принаймні ті, що прийдуть на зміну «Газелям»), які будуть їздити за новими маршрутами.

30 жовтня відбулося 59-те засідання координаційної ради перевізників, у якому взяли участь міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат України Володимир Мельниченко.

Остаточно вирішено, що до конкурсу допускаються автомобілі, які випущені після 1998 року та які обладнанні автоматичними дверима й системою GPRS.

Під час зустрічі основний акцент поставлено на питання соціального партнерства – перевізники погодилися допомагати комунальному транспорту, за умови, що влада допомагатиме їм.

Володимир Мельниченко ж закликав водіїв повідомляти у його приймальню (можна анонімно) про випадки вимаганнях від них якихось коштів за сприяння у проходженні конкурсу. За його словами, у місті вже почали поширюватися якісь чутки з цього приводу. «Як тільки надійде сигнал про такі дії, я цим питанням займуся особисто», – пообіцяв нардеп.