29 травня в ШШК «Гросмейстер» відбулися змагання на кубок міського голови із бліцу «Віват, шаховий король Кам’янця». Щоб виявити між собою найкращих, за шаховою дошкою зійшлися 18 бліцерів міста.
З перших турів лідерство захопили два кандидата – Віктор Лічкевич та Анатолій Лубінецький (Латвія), які і тримали лідерство до закінчення турніру, однак, все таки кращим фінішній спурт виявився у 4-х разового чемпіону міста Віктора Лічкевича, в активі якого 7,5 очок із 9 можливих. Він і отримав кубок та звання кращого бліцера 2010 р.
На другій сходинці опинився кмс Анатолій Лубінецький, в активі якого 7 очок. На третій сходинці першорозрядник Юрій Зайцев (екс-чемпіон області 2003 р.), який також отримав 7 очок. На четвертій сходинці з активом 6 очок розмістився Валентин Скоробогатов (екс-чемпіон міста), на 5 місці та 5,5 очок виборов кмс Віктор Стороженко (2-х разовий чемпіон області).
На рівні з дорослими боролися і школярі, яких було 6. Серед них найкраще виступили майбутні надії Кам’янця Олександр Вощинський (5 очок) та Дмитро Горєлов (4 очка).
Організаторами даного дійства виступили міськрайонна шахова федерація (голова В. Лічкевич) та міський відділ з фізичної культури та спорту (завідувач С. Павловський). Організатори вдячні міському голові за надану спонсорську допомогу, завдяки чому і нагороджено найкращих.