Громадські обговорення щодо прийняття нового статуту Кам’янця-Подільського закінчились сваркою і рішенням розробити “новий якісний” проект документу.

Як повідомляє громадське телебачення podillya.tv: вчора (26 січня) в сесійній залі міської ради відбулись громадські обговорення проекту нового статуту міста, який розробило юридичне управління. Участь в обговоренні взяло всього 16 мешканців міста.

На порядок денний виносились питання правок та доповнень до проекту, які громадяни мали змогу надавати протягом двох попередніх місяців. Однак все закінчилось при розгляді першої пропозиції, яка надійшла від делегованого представника громадянського суспільства (голови Громадської ради) Валентини Магілат і була підтримана більшістю присутніх наступного змісту: “Відтермінувати розгляд статуту і прийняття статуту територіальної громади міста до написання нового якісного тексту статуту”.

Після цього в залі панували суперечки, у висновку яких було прийнято рішення розробити новий проект на основі модельного статуту з пропозиціями, що надійшли від громадян і будуть надходити в процесі його створення.