Всі ми прагнемо мати ідеальнуфігуру, доглянуту і чисту шкіру, гарне обличчя. Ми хоче моподобатися самим собі і оточуючим людям. Це бажання настільки ж природнє, як бажаннялюбити, радіти, мріяти і жити.

І все б нічого, якби не одне «але» …

Для того, щоб досягти ефекту гладкост ішкіри, залишатися молодою і звабливою доводиться регулярно повторювати процедури, які вимагають часу і не завжди виявляються приємними.

На жаль, більшість жінок в Кам‘янці-Подільському, та й в Україні в цілому, просто не мають жодноїі нформації про технології ELOS.

Брукліч Ніна –лікар дермато-косметолог міжнародної клініки Оксфорд Медікал Чернівці, пояснила, що технологія – унікальне поєднання двох видів енергій: світлової та радіочастотної.

Ця технологія не має аналогів і дає високоселективний вплив на глибокі шари дерми і сполучну тканину,усуваючипроблеми і дефекти. Застосовується для виконання процеду репіляції, підтяжки шкіри, лікування дефектів шкіри та їїо молодження, які здійснюються однією системою.

Мережа медичнихклінік «Оксфорд Медікал» пропонує найсучасніший і найбезпечніший спосіб епіляції, зменшеннязморшок, лікування дефектівшкіри та акне, для жінок та чоловіків, аппаратом eStyle фірми Syneron.

Ефект цілком можна порівняти з хірургічними операціями. До того ж, технологія допоможе Вам назавжди забути про розтяжки, шрами та іншідефектишкіри.

Елос-епіляція гарантує 100% видалення волосся на будь-якій ділянці тіла (ніжки, зона бікіні, пахви, навіть борода, або волоски над верхньою губою).

Процедура безболісна, не залишає почервонінь на шкірі і не вимагає спеціального догляду після процедури. Але революційний метод полягає в тому, що технологія елос в змозі видалити всі типии волосся без винятку, навіть пушкове, сиве й дуже світле.
Апарат оснащений подвійною системою захисту. Лікар контролює інтенсивність впливу і підбираєїї для кожного пацієнта індивідуально.
А вбудована система охолодження дозволяє уникнути перегрівання шкіри, почервоніння і опіків.

Процедурисистеми eStyle безпечні і комфортні, дозволяють клієнтам без зволікання повернутися до своїх щоденних занять.