Багато хто із дитинства пам’ятає індійські фільми, які збирали біля екранів телевізорів численну аудиторію. Стрічки тривали понад дві години, але яскраві костюми, гарна музика та танці, а також неймовірні любовні пристрасті не відпускали глядачів.

Щось подібне можна було спостерігати 12 травня на території Старої фортеці. У рамках фестивалю «Весільна фортеця» відбулося справжнє індійське весілля. У Кам’янці-Подільському одружилася справжнє пара, яка сповідує кришнаїзм.

Хмельничани Віктор та Катруся Вонсовичі нещодавно розписалися і зробили невеличке весілля для найближчих родичів, але потім вирішили відгуляти справжнє індійське за всіма їхніми релігійними канонами.

Весілля організовано релігійною громадою «Свідомості Крішни» міста Хмельницького, яка діє з 1990 року.
Як розповіла нам Галина Мастикаш або Матиджі Гаті (як її називають у релігійній громаді), на сцені було повністю відтворено шлюбний обряд кришнаїтів, що є одним із напрямків індуїзму.

Все це відбувалося виключно на релігійних засадах, з дотриманням усіх стандартів, бо в Індії таке поняття як громадянський шлюб не визнається. Крім того, за їхніми віруваннями саме 12 травня було найвдалішим днем у році для укладання шлюбу.

Пані Галина зауважує, що, на її думку, ця релігія не є чимось екзотичним для українців, бо ми маємо спільні давні коріння, схожість культур.

Щодо релігійної сторони, то тут має бути особистий вибір кожного, а от  дійство справді варто було побачити – яскраво, натхненно, щиро.

Також всіх присутніх пригощали ще й справжніми індійськими солодощами – самосами.