30 березня у Кам’янці-Подільському стартував юнацький турнір з міні-футболу  на кубок «Нова Будова». Впродовж місяця за перемогу змагатимуться команди шкіл міста та району. На 29 квітня заплановано закриття чемпіонату та нагородження переможців. Ті, хто зможе вибороти перше місце, отримують путівки до Києва на екскурсію тренувальною базою «Динамо» та квитки на матч «Динамо»-«Шахтар».

Змагаються між собою юнаки віком 10-12 років.

Участь у відкритті змагань взяли міський голова Михайло Сімашкевич, заступник голови РДА Павло Довгопол та інші гості. Також з вітальним словом до присутніх звернувся власник компанія «Нова Будова» Ігор Ковальський, який пообіцяв, що цим турніром розпочинається ціла низка заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя серед молоді. «Для нас важливо, щоб свій вільний час ви проводили за корисними справами, гартували свою волю до перемоги, вчилися чесній боротьбі, – зауважив пан Ковальський.

Також стало відомо, що невдовзі буде завершено будівництво фітнес центру з великим плавальним басейном, будівництво якого розпочато минулого року. Власники компанії «Нова Будова» обіцяють спільно з міською та районної владою знайти компромісний варіант, щоб для учнів шкіл там можна було проводити уроки плавання.

Цікавинкою цього турніру є те, що у ньому бере участь одна дівчинка – учениця 6-го класу ЗОШ №11 Колупай Анастасія змагається на рівні з хлопцями та сподівається, що переможе найсильніший.