За вікном – ще зима, а представники туристичної галузі міста вже обдумують концепцію відкриття сезону мандрівників-2016, що заплановане на 21-24 квітня.

Основна родзинка цьогорічної презентації туристичного потенціалу – ретро-стиль. Під майданчик для втілення цієї ідеї, кажуть у департаменті гуманітарної політики, планується площа Вірменський ринок. Стати учасником відкриття турсезону і презентувати власну виставку ретро-автомобілів погодився тернопільський меценат-колекціонер Тарас Демкура.

Наша землячка Ольга Конюшенко проведе переговори з відомими фотографами і дизайнерами щодо організації лекцій, майстер-класів, модних показів у стилі першої пол. XX ст. Учасниця проекту «Жива фортеця» Ірина Шухтуєва готова нашити за цей час ретро-костюми, які здаватимуться на прокат. Підключиться до цієї затії і картинна галерея виставкою фондових експонатів. А клуб поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція» – вечором українського танго.

Під відкриття турсезону голова ГО «Асоціація готельєрів та рестораторів» Анатолій Ковальський планує запустити проект з «оживлення» каньйону від тютюнової фабрики до Новопланівського мосту. Йдеться про відновлення пляжів, створення нових водних маршрутів. Готельєр упевнений, що нову туристичну «фішку» можна реалізувати упродовж кількох років, повідомляє “Громадське телебачення “Поділля”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *