28 лютого депутати міської ради проголосували за те, щоб внести зміни до третього рішення першої своєї сесії і затвердили чисельний склад виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради у кількості 15 чоловік.

13-м членом виконкому став новопризначений заступник міського голови Василь Строяновський.

Під час таємного голосування за його кандидатуру проголосувало 26 депутатів з 37 присутніх. Восьмеро було проти та четверо утримались.

У рішенні сказано, що Василь Станіславович затверджений «на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради». Фактично він буде займатися питанням будівництва, архітектури та землі.

У рішенні зазначено, що збільшення штатної численності працівників виконавчого комітету не буде, вона залишиться на рівні 250 чоловік.

Наразі Василь Строяновський є депутатом районної ради. Більше досвіду роботи в органах державної влади у нього немає.

Довідка:

Строяновський Василь Станіславович народився 24 серпня 1963 року в селі Оринин Кам’янець-Подільського району. Освіту здобув у індустріальному технікумі за спеціальністю «Відкрита розробка корисних копалин» та сільськогосподарському інституті, де здобув фах агронома.

З 1989 році працював на посаді агронома в колгоспі «Прапор комунізму» с. Оринин, а у 1995 році заснував власну справу. З того часу працював директором ТзОВ «С.С.С.Р».

Також родинним бізнесом є ресторан «Перевесло».

Одружений, має трьох дітей.