Пожежники вже четверту годину поспіль борються з вогнем, який охопив готельний комплекс «Ксенія», що на Підзамчі. Займання в одному з корпусів сталося 28 квітня близько 19.00.

На місці надзвичайної події працюють пожежники Кам’янця-Подільського, Кам’янець-Подільського району, Чемерівців та Смотрича.

Станом на 22.00 пожежа тривала, горів п’ятий поверх основного корпусу, також вогонь перекинувся на ресторан.

Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, який чергує на місці події, причиною пожежі став локальний генератор, який намагалися запуститися близько 19.00, коли зникло світло. Але генератор виявився несправним і вибухнув, з нього розлився бензин, що і посприяло загоранню. Також поряд було багато легкозаймистих матеріалів, таких як дерево, пластик. Все це спричинило те, що вогонь дуже швидко перекинувся на інші приміщення.

На щастя, з людей ніхто не постраждав. У цей час в готелі було заселено всього 12 номерів, більшість людей у цей час були поза межами «Ксенії», бо гуляли Старим містом. Вдалося вчасно евакуювати і персонал готелю.

За словами Сергія Віталійовича, влада організувала спеціальний пост на місці надзвичайної події, де працює 12 працівників виконкому. Першим завданням для них було знайти місця для поселення людей, які фактично залишилися на вулиці. Частину з них перевезено у готель «Ксенія» у Врублівцях, а решту – розселили по інших готелях міста. Не відомо, чи збереглися документи та інші особисті речі цих людей.

Проте багато проблем з цим буде виникати завтра, коли приїдуть туристи, які забронювали номери на травневі свята. На жаль, зараз немає можливості попередити людей, бо вся база також згоріла в готелі. Відомо, що всі готелі міста на ці дні заповнені вщент.

Влада обіцяє, що спеціальний пост буде чергувати біля «Ксенії» і завтра.