Сьогодні, 29 травня, перед початком пленарного засідання двадцять п’ятої сесії міської ради, біля стін виконавчого комітету відбувся півторагодинний пікет.
Учасниками акції протесту стали молоді люди, здебільшого спортсмени, які займаються у ДЮСШ№2.
Одним із організаторів пікету виступила ГО «Добробут – цінність громади».
Протестувальники стояли із плакатами: «Ми не хочемо в пивбари. Нам потрібні спортзали», «Михайле Євстафійовичу! Молодь з вами! Будьте ви з молоддю!», «Шевчук А.В. Будьте не тільки почесним, а і чесним. Не обкрадайте дітей».
Причиною для таких гнівних надписів стало одним із проектів рішення, що виносився на сесію.

Цим рішенням планувалося продовжити договір оренди на земельну ділянку МП «Автосервіс», яка знаходиться поблизу ДЮСШ №2. Колись там був спортивний майданчик з турніками. Але в 2006 році його передали в оренду під будівництво магазину. Підприємство всі ці роки сплачувало орендну плату та вже виготовило проектно-кошторисну документацію.
Тепер спортсмени виступили за те,щоб їм віддали назад цю ділянку.
Одним із лобістів цього питання виступив депутат Валерій Слободян, який підтримав пікетувальників та закликав владу звернути увагу на стадіон імені Тонкочеєва, де вже не залишилося жодного спортивного майданчика. На його думку, такий стан справ лише ганьбить ім’я Тонкочеєва.
Міський голова М.Сімашкевич підтримав позицію спортсменів, але зауважив, що влада не може так поступати і з інвесторами – спочатку давати ділянку,а потім просто так забирати. До того ж, її було передано на законних підставах і жодних порушень з боку орендаря не було.
Тому вирішено знайти компроміс – ділянку таки вилучити під спортивний майданчик, а Анатолію Шевчуку запропонувати аналогічну по просп. Грушевського.
Така домовленість є своєрідною джентльменською угодою, бо документально це поки не може бути підтверджено. Але ділянку біля спортивної школи таки забрали.