2 вересня Україна відзначила ще одне професійне свято – День підприємця.

Хоча, напевно, підприємництво – це не професія, а спосіб життя, який поєднується з постійним ризиком, витривалістю та бажанням самостійно заробляти на себе.

Станом на початок вересня у Кам’янці-Подільському та Кам’янець-Подільському районі офіційно зареєстровано понад 8 тисяч підприємців, які вже цього року сплатили до бюджетів різного рівня 225 млн. грн., з них 125 млн. грн. – заплатили безпосередньо суб’єкти підприємницької діяльності нашого міста.

Напередодні представників цього прошарку нашого суспільства вітали представники міської влади, фондів, податкової адміністрації тощо.

У вітальному слові міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич подякував підприємцям за їхню роботу, за те, що вони дбають не лише про свій власний добробут та добробут людей, які в них працюють, а й роблять значний вклад у розвиток нашої держави.

Під час урочистостей було оголошено підсумки  міського конкурсу на визначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності м. Кам’янець-Подільського. Визначено 9 номінацій, у яких переможцями стали:

1. «Кращий суб’єкт господарської діяльності у сфері промислового  виробництва» – ТОВ «Преттль Кабель Україна» – голова правління Андреас Цінн.

2. «Кращий суб’єкт у сфері туристичного бізнесу» – Кам’янець-Подільська  філія ТОВ «7 днів»  –директор Українець Сергій Глібович.

3. «Кращий молодий підприємець року» – комерційний  директор  ТзОВ «Поділбудсервіс» Мастикаш Андрій Ігорович.

4.   «Кращий платник податків»– директор  ПП «Медобори Фарм»   Андрушко Стелла Іванівна.

5. «Кращий роботодавець року»– власник торгової марки «Вікна плюс»  Ведерніков Сергій Леонідович.

6. «Кращий меценат року» – приватний підприємець, депутат обласної ради Мельниченко Володимир Володимирович.

7. «Успішна бізнес леді» – приватний підприємець, засновник мережі готелів «Клеопатра» Дарчук Оксана Олександрівна.

8.  «Кращий суб’єкт зовнішнього ринку» –директор ТОВ «Барс» Гамалій Андрій В’ячеславович.

9. «Краща фінансово-кредитна установа з підтримки малого бізнесу» –ПАК КБ «ПриватБанк» – керуючий  відділенням Тимченко Віктор Іванович.

Усім домінантам міський голова вручив грамоти та цінні подарунки.

Кращим платником до Пенсійного фонду визнано директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука.