Традиційними стали візити до нашого міста представників різних країн, з метою подальшої співпраці, обміну досвідом у тій чи іншій галузі. Переважно іноземців Кам’янець приваблює як туристичне місто і більшість з них приїжджає, щоб ближче ознайомитись з рекреаційними можливостями нашого регіону. Сьогодні, 28 травня  представники влади Кам’янця-Подільського: міський голова НЕСТЕРУК А.М., секретар міської ради АНОСОВ М.Д. і заступник міського голови ДИБАШ О.В.  зустрічали гостей з Іспанії, а точніше,  з Країни Басків. Делегація вперше прибула з візитом до України, поважні гості вже відвідали Київ, Львів, побували в Карпатах.

Слід відмітити, що Кам’янець вже давно знайомий з містами Країни Басків, упродовж 10 років туди щороку їздять оздоровлюватись кам’янецькі діти. Мери міст Бальмаседа і Кадіс у рамках міжнародного проекту з обміну молоді планують вже у жовтні цього року реалізувати першу його частину, а саме направити до Кам’янця юних представників цих міст.

У ході зустрічі, іноземці та кам’янчани продемонстрували відеоролики, із зображенням памяток, повсякденного та фестивальнього життя древніх міст. «Наш регіон має багато спільного з вашим, а саме багато можливостей для розвитку туризму, тому ми запрошуємо відвідати нашу країну, щоб ще раз у цьому пересвідчитись. Сподіваємось на тісну співпрацю», – зазначив мер міста Бальмаседа.

Довідка: Країна Басків розташована на півночі Іспанії, складається з трьох провінцій і налічує близько двох мільйонів жителів, привертає увагу туристів ідеальними пляжами і гірськими вершинами, знаменита своїми культурними фестивалями: реконструкція страстей Хрестових, реконструкція середньовіччя, тощо.