Кам’янець-Подільський продовжує жити у напружені. Ситуація навколо арешту міського голови Анатолія Нестерука та керуючого справами міськвиконкому Миколи Нечая за неповних два тижні не те, що не прояснилася, а навпаки ще більше заплуталася. До загального шоку мешканців міста додалися численні чутки, які поширюються надзвичайно швидкосуперечать одна одній.

На жаль, Апеляційний суд відмовив  у задоволені апеляційної скарги та не відпустив міського голову з-під арешту. Не вплинули на суддів ні звернення депутатів міської ради, ні рішення трудового колективу про взяття на поруки, ні 30-ти річний досвід роботи Анатолія Макаровича з його численними державними нагородами, ні мітинг людей, які після рішення суду просто плакали.

Проте громада не здається. Сьогодні за ініціативи Ради ветеранів відбудетьсячерговий мітинг, який розпочнеться о 17.00. Організатори стверджують, що буде безстроковий мітинг і люди збиратимуться щодня. На 2 жовтня заплановано проведення масової демонтрації, яка розпочнеться біля молодіжного центру “Юність” та завершення на Майдані Відродження.

Також стало відомо, що Рада ветеранів звернуласяз листами до Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової, народного депутата Ганни Герман, генерального прокурора Олександра Медведька та Асоціації міст України. Чекаємо на відповідь.