21 березня відбулася дев’ятнадцята церемонія вручення загальнонаціональної премії “Людина року”.

Приємною новиною стало те, що у номінації “Міський голова року” переможцем став очільник Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич, який у фіналі змагався за це звання із мерами Броварів та Одеси.

Особливістю цьогорічної премії стало те, що поряд  із традиційними номіаціями, було вручено і ряд міжнародних премій людям, які разом із українцями боряться за волю та цілісність нашої держави.

Так міжнародну премію у галузі суспільно-політичної діяльності отримала Президент Литви  Даля ГРІБАУСКАЙТЕ, яка, напевно, найактивніше з європейських політиків підтримує Україну. Міжнародну премію ім. Михайла Вороніна “За високий стиль життя” отримав народний артист Грузинської РСР Вахтанг Кікабідзе, який рішуче вистоупив проти політики Путіна ще під час Грузинського конфлікту.

Спеціальну премію “За мужність та патріотизм” отримав керівник ГО “Офіцерський корпус” Володимир Рубан, завдяки старанням якого сотні людей вдалося визволити з полону.

Ще одну спеціальну премію “Покликання серця”отримав засновник та керівник благодійного фонду “Крила Фенікса” Юрій Бірюков.

За словами очевидців вручення премії всі пристуні у залі стоячи аплодували лікареві Сергію Риженкку, який очолювє Дніпропетровську клінічну лікарню ім. І.І.Мечнікова. Саме його команді доводиться найбільше рятувати життя пораненим на східному фронті.

Різні видання вже цитують організаторів вручення премії, які відзначають, що підготовка дев’ятнадцятої церемонії відбувалася важче, ніж всі вісімнадцять попередні, адже українське суспільство за останній рік отримало дуже багато викликів, з якими доводиться боротися. на чолі цієї боротьби знахдиться багато достойних людей, кожен з них на своєму місці робить внесок у велику спаву – формування української нації.