В Інтернет-просторі з’явився новий портал – 104.ua.

Новий сайт створений для того, щоб в одному місці акумулювати всю інформацію про газ – тарифи, кошториси, послуги, відповіді на питання тощо.
Розробником сайту виступила ТОВ «Регіональна газова компанія» .

Перевага порталу в тому, що користувач в будь-якому куточку України через інтерактивну карту, розміщену на головній сторінці, може потрапити на сайт своєї газової компанії. Наприклад, на корпоративних сайтах газових компаній, що працюють під брендом Регіональної Газової Компанії, споживач зможе отримати максимум корисної інформації – ознайомитися з тарифами які діють на газ, нормативними документами, порадами щодо безпечного використання газу в побуті, оцінити якість послуг газорозподільних компаній України.
Важливою складовою порталу є також інформація і аналітика для журналістів, політиків, і експертів, що стосується проблемних питань ринку природного газу і шляхів його реформування у відповідності до європейських норм.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Портал «104.ua» – це також комунікаційний майданчик для обміну думками між учасниками ринку, який формує і відстоює інтереси газової галузі і об’єднує експертне співтовариство.
Побутові споживачі газу вже найближчим часом зможуть, зареєструвавшись на порталі «104.ua», в режимі онлайн оплатити послуги за газ, отримати інформацію про поточний стан свого особового рахунку, внести покази лічильника газу, подивитися історію своїх платежів та показників, зв’язатися онлайн зі своєю службою газу, щоб отримати інформацію, поставити запитання або поскаржитися.