4 березня відбулося урочисте відкриття льодової арени «Арктика», що розташована на мікрорайоні «Жовтневому» у відпочинковій зоні. Хоча сказане далі може сприйматися дещо пафосно, але це та подія, на яку кам’янчани давно очікували, додаткової напруги додавало те, щоза останні декілька місяців неодноразово переносили дату відкриття.

На відкритті були присутніми власник ковзанки Костянтин Бігус (підприємець з Хмельницького), міський голова Анатолій Нестерук, його заступники, представники депутатського корпусу та мешканці міста, який зібралося декілька сотень.

Будівництво у місті льодової арени є частиною загальної стратегії по розвитку спортивної та розважальної інфраструктури, адже не секрет, що в цьому напрямку Кам’янець-Подільський дещо відстає від сусідніх міст. Це при тому, що ми є молодіжних містом, де третина населення люди віком від 18 до 30 років. З цього приводу міський голова зазначив: «Мрія міської влади збулася. В нас дуже багато молодих людей, але їм немає, де проводити свій вільний час. З прийняттям в експлуатацію льодової арени «Арктика», у дорослих та дітей з’явиться можливість займатися спортом, з користю проводити своє дозвілля. Ми плануємо організувати секцію фігурного катання, хокейну команду. Крім того, поряд з «Арктикою» цього року буде здано експлуатацію спортивну школу. Все це направлено на популяризацію здорового способу життя, бо громада Кам’янця-Подільського повинна бути здоровою. Якщо людина здорова, то вона має бажання працювати, навчатися і відпочивати». Міським голова пообіцяв, що наступним амбітним проектом має стати будівництво великого басейну з елементами аквапарку.

Ініціативу міської влади по створенню секції фігурного катання та хокейної команди підтримує і власник закладу Костянтин Бігус, який запевнив, що вже є домовленість з тренером з Чернівців, яка готова приїжджати та проводити заняття, були би бажаючі займатися. Думаю, охочих освоїти, принаймні, ази фігурного катання, буде достатньо. Додаткового драйву в такому бажанні додав показовий виступ юних вихованок Чернівецької школи фігурного катання та їхньої чарівної тренерки.

 

 

Після фігурного катання всі присутні змогли поспостерігати за хокейнем матчем. Як відомо, цим видом спорту займаються виключно справжні чоловіки, тому варто сподіватися, що у Камянці таких вдосталь і своя команда у нас обов’язково буде!. До речі, багатьом буде цікаво дізнатися, що певною мірою ковзанка у Кам’янці з’явилася завдяки саме хокею. Костянтин Бігус зізнався, що збудувати льодову арену було його давньою мрію, адже в юності він був гравцем однієї з хокейних команд Хмельницького.

 

 

Кам’янецька ковзанка має розмір 20 на 40 метрів і водночас там може перебувати до 100 осіб. Графік роботи буде орієнтовно з 9.00 до 23.00, хоча години роботи поки уточнюються. За 45 хвилин катання доведеться заплатити 35 грн. Вартість прокату ковзанів закладена в ціну квитка. Власники обіцяють згодом переглядати цінову політику, запровадити систему знижок.

Вероніка Власюк