Запрошуємо Вас на ЕКСПРЕС-ПОБАЧЕННЯ у Кам’янці-Подільському!

Експрес-побачення (speed dating, сity dating) – це захоплюючий спосіб познайомитись з багатьма цікавими людьми, весело провести час та, можливо, знайти свою другу половинку. Цьому сприятиме формат міні-побачень з 10 представниками протилежної статі, легкість та невимушеність спілкування та романтична атмосфера заходу.

Переваги ЕКСПРЕС-ПОБАЧЕНЬ – ви не знайдете тут випадкових людей, усі учасники мають спільну мету – познайомитись з цікавими людьми та гарно провести вечір. А ми зробимо усе, щоб атмосфера заходу сприяла прояву ваших найпрекрасніших почуттів.

ЕКСПРЕС-ПОБАЧЕННЯ – це ідеальна альтернатива сайтам знайомств, адже ви спілкуєтесь з реальними людьми, а не з віртуальними співрозмовниками.

Ви дещо сором’язливі?  За правилами  ЕКСПРЕС-ПОБАЧЕННЯ усі учасники мають однакові умови та шанси для спілкування. Вам не обов’язково робити перший крок чи брати ініціативу у свої руки.

Ми гарантуємо вам цікавий та  незабутній вечір.

 

Як це відбувається:

  1. Ви заповнюєте анкету у нас на сайті або у кафе «Старий Кам’янець».
  2. Ми відбираємо анкети та формуємо групи, враховуючи спільні інтереси та вік учасників.
  3. Як тільки сформується відповідна група учасників, ми телефонуємо Вам та запрошуємо на участь у заході.
  4. ЕКСПРЕС-ПОБАЧЕННЯ відбуватимуться у затишному кафе «Старий Кам’янець» кожної середи,  о 19:00.
  5. Ви спілкуєтесь з кожним з учасників протилежної статі по 5 хвилин, при цьому робите відповідні відмітки про своїх співрозмовників, для того щоб в кінці вечора ми могли визначити, чи співпали у вас симпатії.
  6. Вартість участі у ЕКСПРЕС-ПОБАЧЕННІ – 35 грн./чол.. У цю вартість входить чай або кава на ваш вибір. Інші замовлення у кафе оплачуються окремо.
  7. Квитки можна придбати у кафе «Старий Кам’янець», отримати електронною поштою або кур’єрською доставкою.
  8. Ми гарантуємо конфіденційність інформації – ви зможете отримати інформацію та контактні дані учасників заходу тільки за умови взаємної симпатії.