Кам’янець-Подільський – древній та вічно юний, місто сталих традицій та нових починань, місто контрастів та романтики вкотре запрошує до себе гостей, щоб разом відкрити туристичний сезон.

Традиція офіційно оголошувати на всю Україну про своє величне бажання запрошувати до себе гостей зародилася чотири роки назад і буде продовжена у 2011 році. Урочисте відкриття нового сезону зустрічей та незабутніх вражень заплановано на 15-17 квітня.

Метою такого заходу є презентація туристичних можливостей унікального середньовічного міста-острова з його численними архітектурними і ландшафтними пам’ятками та інфраструктурою, що постійно розвивається, а також рекреаційних можливостей Кам’янеччини.

Організаторами відкриття туристичного сезону є Кам’янець-Подільська міська рада, Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація, ГО «Відкрита Асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського», інформаційне агентство «ВЖЕ інфо».

Особливістю цьогорічного відкриття туристичного сезону є те, що Кам’янець-Подільський долучиться до обговорення теми проведення «Євро-2012» та перспектив  долучення до нього  малих туристичних міст України. На цю тему заплановано брифінг за участю провідних експертів з цієї теми та проведення юнацького турніру з футболу «Євро-2012 – підтримуємо разом!».

Поряд з перспективами руху вперед, Кам’янець не забуває про відродження своїх традицій – у рамках Відкриття туристичного сезону проводитиметься лицарський турнір «Руська брама», що має на меті презентувати відродження архітектурних пам’яток та надання їм нового туристичного життя.

Також у програмі фестивалю вже традиційний кулінарний конкурс «Подільський п’єц», який цього року матиме іспанський акцент. За звання кращих позмагаються не лише кращі заклади громадського харчування міста та району, а й наші традиційні голубці спробують перевершити на смак іспанську паелью, яка також буде готуватися на центральній площі Кам’янця-Подільського.

Окрім того, у програмі цікаві екскурсії містом та каньйоном річки Дністер, музичний фестиваль «Фортеця-фест», підйом повітряної кулі, музика, танці та багато сюрпризів.

Головною подією заходу є презентація офіційного календаря найцікавіших фестивалів Камянця-Подільського на 2011 рік.

Очікується, що на відкриття туристичного сезону приїдуть представники провідних туроператорів України, директори регіональних інформаційно-туристичних центрів, центральні та регіональні ЗМІ.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас у прес-тур до Кам’янеця-Подільського. Ви матимете унікальну можливість взяти участь у заходах по відкриттю  туристичного сезону та  отримати  цікавий і захоплюючий матеріал для Вашого видання, а також гарно провести час та отримати масу приємних вражень.

Програма прес-туру

Час Подія Місце
15 квітня, пятниця
До 14.00 Заїзд гостей заходу, розміщення в готелях міста згідно офіційного підтвердження про участь.
14.00 – 15.00 Брифінг «Долучення малих туристичних міст до проведення Євро-2012» Cесійна зала міської ради, Майдан Відродження,1
15.00-16.00 Презентація буклету «Кам’янець фестивальний 2011»Презентація туристичного сайту «visitkamianets.com» Cесійна зала міської ради, Майдан Відродження,1
14.00 Турнір з футболу серед юнаків «Євро-2012 підтримуємо разом» Стадіон ім. Тонкочеєва
17.30 –  19.00 Подорож по р. Дністер на кораблі до турбази « Ксенія». Презентація рекреаційних можливостей регіону. Велика Слобідка – Врублівці   «Ксенія – Врублівці»
19.00 -21.30 Дружній фуршет Турбаза « Ксенія», с. Врублівці
21.30 – 22.00 Переїзд до міста.
16 квітня, субота
08.00– 09.00 Сніданок За місцем проживання
09.30-10.00 Брифінг із місцевими та регіональними ЗМІ Міська Ратуша
10.00 Турнір з футболу серед юнаків «Євро-2012 підтримуємо разом» Стадіон ім.. Тонкочеєва
10.00-13.00 Тематичні екскурсії по Старому місту для гостей Старе місто
12.00-22.00 Фестиваль гурманів «Подільський п’єц» Площа Польський ринок, біля міської Ратуші
13.00 Офіційне відкриття заходу Площа Польський ринок, біля міської Ратуші
13.30-16.00 Автентична іспанська кухня в Кам’янці (майстер-клас іспанської кухні та конкурс місцевих кухарів на приготування паельї)Конкурс офіціантів та барменів Пл. Польський ринок
Відкриття виставки «Історія фортифікації» Казематна башта  на пл.Вірменський ринок
16.00 Підйом повітряної кулі (фотосесія) Площа Вірменський ринок
Відбірковий тур молодіжного музичного фестивалю «Фортеця-фест» Площа Польський ринок, біля міської Ратуші
Історична реконструкція «Руська брама»:народні ремесла Руська брама
19.00 – 22.00 Дружній фуршет для гостей Старий замок
Субота вечір – неділя ранок Відїзд гостей

Умови участі в прес-турі:

  • забезпечується 2-денне проживання і харчування в кращих готелях міста
  • забезпечується участь у всіх заходах
  • добові не виплачуються