Повідомлялося, що з 1 лютого прибирати вулиці Кам’янця-Подільського, а також розчищати сніг на дорогах та тротуарах розпочнуть фізичні особи підприємці, які стали переможцями перших комунальних торгів.

Саме в перших числах лютого місто фактично засипало снігом, який дуже погано прибирався. У багатьох виникало логічне запитання: чому бізнесмени не справляються зі своїми зобов’язаннями?

Проте, як повідомив Сергій Бабій, поки не варто нарікати на підприємців, бо розчисткою вулиць поки продовжує займатися КП «Комбінат благоустрою». Нові виконавці послуг поки не вступили у свої права. Так трапилося, що сніг випав якраз у перехідний період, коли вирішується ще багато організаційних питань.

Наразі міська влада не приховує, що всі підприємці-переможці є колишніми працівниками «Комбінату благоустрою». «Я вважаю, що в цьому немає нічого поганого, вони професіонали своєї справи. Було б дивно, якби оголосили конкурс на директора школи, наприклад, а виграв двірник».
Також стало відомо про призначення і нового директора «Комбінату благоустрою». Колишній очільник цього підприємства Євген Ободовський не схотів продовжувати контракт, пояснюючи це бажанням поправити своє здоров’я.
На його місце призначили Колодніцкого Віктора Антоновича, який останні п’ять років працював заступником директора «Українського кристалу». Наразі він освоюється на новій посаді.
Влада обіцяє, що всього за три-чотири місяці кам’янчани відчують, що запропоновані реформи справді ефективні, продумані, тому просять різко не критикувати перші кроки.